Gjuhe

më poshtë:

ultrasonic washing machine

Ballina » Produkte » Makinë larëse shishe » ultrasonic washing machine

 • Makinë larëse me ultratinguj automatik të tipit Drum

  Përshkrimi:● Struktura unike është proces kompakt dhe i arsyeshëm i pastrimit
  ● Pas larjes së pastërtisë së shisheve. Konsumi më i vogël i ujit, funksionimi i thjeshtë, mirëmbajtja e lehtë
  ● Materiali i paraqitjes miraton SUS304 çelik inox, i lehtë për të m ...

  Numri i modelit:MJ-CXP

  LEXO MË SHUMË
Ballina i mëparshëm 1 tjetër i fundit - Total 1 1 regjistron Faqja e tanishme / Total 1 20 për faqe

Kontakti

menu
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!