Gjuhe

më poshtë:

makinë për etiketim të personalizuar

Ballina » Produkte » makinë etiketimi » makinë për etiketim të personalizuar

makinë për etiketim të personalizuar

  • https://www.mjfilltech.com/img/high_speed_multi_function_labeling_machine.jpg
  • https://www.mjfilltech.com/upfile/2017/12/15/20171215100738_117.jpg
  • https://www.mjfilltech.com/upfile/2017/12/15/20171215100807_568.jpg
  • https://www.mjfilltech.com/upfile/2018/01/20/20180120110603_857.jpg

High speed multi function labeling machine

Aplikime

Përdoret gjerësisht në mjekësi, ushqim, pije dhe industri të tjera në objektin cilindrik, trupin për formën e tog dhe kërkesat për etiketim automatik të lartë

Kontaktoni me ne >>
  • Prezantimi
  • Përshkrim
  • specifikimet
  • aksesorë
  • HETIM
● Labeling good stability and labeling level off, not wrinkle, no bubble, can meet most of the product surface and the big radian on the labeling of the request
● Adopt servo motor standard PLC touch screen, standard sensor electronic control system control safety coefficient is high, easy to use, simple maintenance; Have any label, no standard automatic correction and automatic detection function
● Main material is made of stainless steel equipment and advanced aluminum alloy, and the overall structure is firm, the beauty is generous

Model

MJ-DTJ

tension

AC110 / 220V, 50 / 60HZ

Etiketimi i shpejtësisë

20-150 copë / min

Madhësia e objektit

20-150 mm (H), 20-150 mm (W)

Size Label

15-150 mm (L), 20-100 mm (W)

Driving Mode

Servo or stepping motor

Saktësia e etiketimit

±1mm (depend on the evenness of the plane)

Printeri për të përdorur ajrin

5 kg / cm2

Madhësia e rrotull

Φ76 mm (Brenda), Φ300 mm (Jashtë)

dimension

2500 mm (L) × 1000 mm (W) × 1360 mm (H)

Artikull

emër

Markë

1

PLC

SIEMENS

2

Këmbyes i frekuencës

DANFOSS

3

Ekran me prekje

SIEMENS

4

Motor me etiketim servo

DELTA

5

Servo etiketimi motor drives

DELTA

6

Motor me transportues

DWG

7

Kutia e shpejtësisë motorike të rripit të transportuesit

DWG

8

Ndarja e motorrit të shisheve

GPG

9

Ndarja e kutisë së shpejtësisë së shisheve

GPG

10

Sy elektrike për shishe

OMRON

11

Optik

OMRON

12

Syri i zbulimit të etiketës elektrike

LEUZE

13

Label aksioneve elektrike sy

OMRON

14

rele

OMRON

menu