Gjuhe

më poshtë:

Linja e prodhimit për mbushjen e shisheve

Faqja e Parë » Produkte » Linja e prodhimit » Linja e prodhimit për mbushjen e shisheve

Linja e prodhimit për mbushjen e shisheve

  • https://www.mjfilltech.com/img/_automatic_vials_filling_production_line.jpg
  • https://www.mjfilltech.com/upfile/2018/02/07/20180207095419_743.jpg
  • https://www.mjfilltech.com/upfile/2018/02/07/20180207095458_445.jpg
  • https://www.mjfilltech.com/upfile/2018/02/07/20180207095510_775.jpg

Shishe automatike që mbushin linjën e prodhimit

Aplikime

The machine can fit for 2-50ml vials bottles

Kontaktoni me ne >>
  • Prezantimi
  • Përshkrim
  • specifikimet
  • aksesorë
  • HETIM

FABRIKA JON ISSHT SHTETI N IN SHANGHAI!

MIREL SE VINI DREJT VIZITON FABRIKEN TONA!

Vials bottle filling machine is the upgrade product in our company,which can be connect the filling production line,also can work stand-alone,It is suitable for 2-50ml vials bottles feeder Turntable-Filling-Stoppering-Capping

1. Pjesa e ndalesave miraton ushqyerjen horizontale të tapës, dhe thithjen horizontale të ndaluesit të diskut, e cila është e lehtë për tu vërejtur dhe ushqyerja me shpejtësi të lartë.

2. Pompë qeramike, pompë çeliku inox, pompë peristaltike është opsionale.

3. If there no vial , the machine can automatically stop filling and stoppering.

4. Servo system is optional for filling (Delta, Mitsubishi, Siemens)

5. The whole line use the PLC control ,inverter and touch screen to control the system ,which help running stable and reliable.

Model

MJ-GFT

Shishja e aplikuar

2-50ml GB standard vial

Kapaciteti prodhues

20-40pcs / min

Mbushja e Tolerancës

0-1%

Ndalues ​​i kualifikuar

≥99%

Vendosja e kapakut të kualifikuar

≥99%

Kapje e kualifikuar

≥99%

Furnizimi me energji elektrike

380V, 50HZ

Fuqija

2KW

Net Weight

600KG

dimension

4500 (L) x 1300 (W) x 1900 (H) mm


Korniza e makinës

SUS304 dhe SUS316L Stainless steel

Pompë peristaltike

WATSON MARLOW Pompë peristaltike (UK)

Motor kryesor

ABB

Zvicër

inverter

Mitsubishi

Japoni

Air Switch

Schneider

Francë

Contactor

Schneider

Francë

rele

Omron

Japoni

MKO

Autonics

Korea

Duke

IGUS

Gjermani

Indeksues CAM

Shangdong

Kinë

Gramafon

Plastike POM

Japoni

cilindër

AIRTAC

Taiwan

Ekran me prekje

Siemens

Gjermani

PLC

Siemens

Gjermani

motor ndihmës

deltë

Taiwan

menu