Gjuhe

më poshtë:

Linja e prodhimit për mbushjen e shisheve

Ballina » Produkte » Linja e prodhimit » Linja e prodhimit për mbushjen e shisheve

Linja e prodhimit për mbushjen e shisheve

  • https://www.mjfilltech.com/img/automatic_syrup_filling_production_line.jpg
  • https://www.mjfilltech.com/upfile/2018/02/07/20180207094816_307.jpg
  • https://www.mjfilltech.com/upfile/2018/02/07/20180207094856_320.jpg
  • https://www.mjfilltech.com/upfile/2018/02/07/20180207094907_176.jpg

Linja automatike e mbushjes së shurupit

Aplikime

Makina mund të përshtatet për shurupin, tretësirën, verën e një larmie materialesh

Kontaktoni me ne >>
  • Prezantimi
  • Përshkrim
  • specifikimet
  • aksesorë
  • HETIM

FABRIKA JON ISSHT SHTETI N IN SHANGHAI!

MIREL SE VINI DREJT VIZITON FABRIKEN TONA!

Kjo makinë është një nga pajisjet tradicionale ndaluese dhe mbushëse të mbushjes, dizajn i përparuar, strukturë e arsyeshme, mund të plotësojë automatikisht procesin e mbushjes, ndalimit dhe mbulimit, asnjë shishe pa mbushje, asnjë shishe pa ndalues ​​(prizë) dhe funksione të tjera. Mund të përdoret vetëm, dhe gjithashtu mund të përdoret për linjën e mbushjes. Kjo makinë plotësisht përputhet me kërkesat e reja të PMP

● Të gjithë komponentët elektrikë miratojnë markën Japoneze ose Evropiane
Control Kontrolli i indeksit CAM me precizion të lartë, saktësia e pozicionimit
Has Ka funksion intuitiv dhe të përshtatshëm, nuk ka shishe pa mbushje, duke e matur saktë
● Tre nënshkrime centrifugale me thikë, për të siguruar nënshkrimin e fortë dhe të bukur
Plotësisht në përputhje me prodhimin standard të PMP

Shishja e aplikuar

20-500ml

Kapaciteti prodhues

20-50pcs / min

Mbushja e Tolerancës

0-1%

Ndalues ​​i kualifikuar

≥99%

Vendosja e kapakut të kualifikuar

≥99%

Kapje e kualifikuar

≥99%

Furnizimi me energji elektrike

380V, 50HZ

Fuqija

1.5KW

Net Weight

600KG

dimension

2500 (L) x 1000 (W) x 1700 (H) mm

Pompë peristaltike

WATSON MARLOW Pompë peristaltike (UK)

Motor kryesor

ABB

Zvicër

inverter

Mitsubishi

Japoni

Air Switch

Schneider

Francë

Contactor

Schneider

Francë

rele

Omron

Japoni

MKO

Autonics

Korea

Duke

IGUS

Gjermani

Indeksues CAM

Shangdong

Kinë

Gramafon

Plastike POM

Japoni

cilindër

AIRTAC

Taiwan

Ekran me prekje

Siemens

Gjermani

PLC

Siemens

Gjermani

motor ndihmës

deltë

Taiwan

menu