Gjuhe

më poshtë:

makinë mbushëse për llak

Home » Produkte » mbushëse » makinë mbushëse për llak

makinë mbushëse për llak

  • https://www.mjfilltech.com/img/_automatic_high_speed_filling_and_capping_machine-94.jpg
  • https://www.mjfilltech.com/upfile/2018/01/19/20180119142854_291.jpg
  • https://www.mjfilltech.com/upfile/2018/01/19/20180119143005_168.jpg
  • https://www.mjfilltech.com/upfile/2018/01/19/20180119143028_698.jpg

Automatic High Speed Filling And Capping Machine

Aplikime

The machine can fit for the pharmaceutical, food, health care products all kinds of liquid materials

Kontaktoni me ne >>
  • Prezantimi
  • Përshkrim
  • specifikimet
  • aksesorë
  • HETIM

OUR FACTORY IS LOCATED IN SHANGHAI!

WELCOME TO VISIT OUR FACTORY!

This machine is the host in production line, also is the traditional oral liquid filling, cover, cover integration equipment, advanced design, reasonable structure, can automatically complete filling, gland, rolling thread cover etc. Twelve head, double head filling rolling thread cover has no bottle no filling, no bottle no cover, and other functions. Machine use no oil pollution on the imports of plastic bearing, don't need to come on, the machine is stable and reliable easy maintenance, it can use single can also use wire. This machine completely accords with the new GMP requirements

● Makina është operacion intuitiv dhe i përshtatshëm, sasi e saktë ngarkimi
Control Kontrolli i indeksit CAM me precizion të lartë, saktësia e pozicionimit
● Kjo makinë ka strukturë të thjeshtë, performancë të qëndrueshme
● Optical fiber sensor, with no bottle no filling is not covered
● Frequency control of motor speed, production speed is adjustable
● All electrical components adopt Japan and European brand
● Appearance is made of SUS304 stainless steel, easy to maintenance
● Contact material are made of 316 l stainless steel, completely in accordance with the GMP standard production

Model

MJ-GGXZ

Applied Bottle

20-500ml

Productive Capacity

40-80pcs / min

Filling Tolerance

0-1%

Qualified Stoppering

≥99%

Qualified cap putting

≥99%

Qualified capping

≥99%

Furnizimi me energji elektrike

380V ,50HZ

Fuqija

2KW

Net Weight

800KG

dimension

3000(L)×1000(W)×1700(H)mm

Korniza e makinës

SUS304 dhe SUS316L Stainless steel

Pompë peristaltike

WATSON MARLOW Pompë peristaltike (UK)

Motor kryesor

ABB

Switzerland

inverter

Mitsubishi

Japoni

Air Switch

Schneider

Francë

Contactor

Schneider

Francë

rele

Omron

Japoni

MKO

Autonics

Korea

Duke

IGUS

Gjermani

Indeksues CAM

Shangdong

Kinë

Gramafon

Plastike POM

Japoni

cilindër

AIRTAC

Taiwan

Ekran me prekje

Siemens

Gjermani

PLC

Siemens

Gjermani

motor ndihmës

deltë

Taiwan

menu