Gjuhe

më poshtë:

Linja e prodhimit thelbësor për mbushjen e vajit

Ballina » Produkte » Linja e prodhimit » Linja e prodhimit thelbësor për mbushjen e vajit

Linja e prodhimit thelbësor për mbushjen e vajit

  • https://www.mjfilltech.com/img/automatic_essential_oil_filling_production_line.jpg
  • https://www.mjfilltech.com/upfile/2018/02/07/20180207093235_428.jpg
  • https://www.mjfilltech.com/upfile/2018/02/07/20180207093258_211.jpg
  • https://www.mjfilltech.com/upfile/2018/02/07/20180207093330_570.jpg

Linja automatike e mbushjes së vajit esencial

Aplikime

Makina mund të përshtatet për shurupin, tretësirën, verën e një larmie materialesh

Kontaktoni me ne >>
  • Prezantimi
  • Përshkrim
  • specifikimet
  • aksesorë
  • HETIM

FABRIKA JON ISSHT SHTETI N IN SHANGHAI!

MIREL SE VINI DREJT VIZITON FABRIKEN TONA!

Kjo makinë është një nga pajisjet tradicionale ndaluese dhe mbushëse të mbushjes, dizajn i përparuar, strukturë e arsyeshme, mund të plotësojë automatikisht procesin e mbushjes, ndalimit dhe mbulimit, asnjë shishe pa mbushje, asnjë shishe pa ndalues ​​(prizë) dhe funksione të tjera. Mund të përdoret vetëm, dhe gjithashtu mund të përdoret për linjën e mbushjes. Kjo makinë plotësisht përputhet me kërkesat e reja të PMP

1.Pjesa e ndaluesit miraton ushqyerjen horizontale të ndalëses dhe thithjen e ndaljes horizontale të diskut, e cila është e lehtë për tu vërejtur dhe ushqyerja me shpejtësi të lartë.
2.Pompë qeramike, pompë çeliku inox, pompë peristaltike është opsionale.
3.If there no vial ,the machine can automatically stop filling and stoppering.
4. Sistemi Servo është opsional për mbushje (Delta, Mitsubishi, Siemens)
5.The whole line use the PLC control ,inverter and touch screen to control the system ,which help running stable and reliable.

Model

MJ-GFT

Shishja e aplikuar

Shishkë standarde 10-50 ml GB

Kapaciteti prodhues

20-40pcs / min

Mbushja e Tolerancës

0-1%

Ndalues ​​i kualifikuar

≥99%

Vendosja e kapakut të kualifikuar

≥99%

Kapje e kualifikuar

≥99%

Furnizimi me energji elektrike

380V, 50HZ

Fuqija

1.5KW

Net Weight

600KG

dimension

2500 (L) x 1000 (W) x 1700 (H) mm

Korniza e makinës

SUS304 dhe SUS316L Stainless steel

Pompë peristaltike

WATSON MARLOW Pompë peristaltike (UK)

Motor kryesor

ABB

Zvicër

inverter

Mitsubishi

Japoni

Air Switch

Schneider

Francë

Contactor

Schneider

Francë

rele

Omron

Japoni

MKO

Autonics

Korea

Duke

IGUS

Gjermani

Indeksues CAM

Shangdong

Kinë

Gramafon

Plastike POM

Japoni

cilindër

AIRTAC

Taiwan

Ekran me prekje

Siemens

Gjermani

PLC

Siemens

Gjermani

motor ndihmës

deltë

Taiwan

menu