Gjuhe

më poshtë:

ultrasonic washing machine

Home » Produkte » Makinë larëse shishe » ultrasonic washing machine

ultrasonic washing machine

  • https://www.mjfilltech.com/upfile/2018/01/09/20180109160908_702.jpg

Makinë larëse me ultratinguj automatik të tipit Drum

Aplikime

The machine can fit for 20-500ml shoulder all kinds of round bottles or special-shaped bottle

Contact Us >>
  • Prezantimi
  • Përshkrim
  • specifikimet
  • aksesorë
  • HETIM

OUR FACTORY IS LOCATED IN SHANGHAI!

WELCOME TO VISIT OUR FACTORY!

This machine is mainly suitable for 20-500ml shoulder all kinds of round bottles or special-shaped bottle to bottle cleaning inside and outside, by two in water (tap water and ionized water, no oil compressed air) alternate irrigation. The bottle meet production process requirements, and the initial dry bottle, etc. This machine can be wired or standalone use. This equipment is fully in line with the new version of GMP requirements

● Struktura unike është proces kompakt dhe i arsyeshëm i pastrimit
● Pas larjes së pastërtisë së shisheve. Konsumi më i vogël i ujit, funksionimi i thjeshtë, mirëmbajtja e lehtë
● Appearance material adopts SUS304 stainless steel, easy to maintain
● This equipment is fully in line with the new version of GMP requirements

Model

MJ-CXP

Applied Bottle

20-500ml

Productive Capacity

20-70pcs/min Less or equal to80bottle/min (depend on bottle size)

Konsumi i ujit

0.6-1t / h

Ajri i kompresuar

15mDhe sup3;/h 0.3-0.4kg/cmDhe sup3;

Furnizimi me energji elektrike

380V ,50HZ

pushtet

1.5KW

Net Weight

500KG

dimension

1200(L)×1100(W)×1200(H)mm

Korniza e makinës

SUS304 dhe SUS316L Stainless steel

Pompë peristaltike

WATSON MARLOW Pompë peristaltike (UK)

Motor kryesor

ABB

Switzerland

inverter

Mitsubishi

Japoni

Air Switch

Schneider

Francë

Contactor

Schneider

Francë

rele

Omron

Japoni

MKO

Autonics

Korea

Duke

IGUS

Gjermani

Indeksues CAM

Shangdong

Kinë

Gramafon

Plastike POM

Japoni

cilindër

AIRTAC

Taiwan

Ekran me prekje

Siemens

Gjermani

PLC

Siemens

Gjermani

motor ndihmës

deltë

Taiwan

menu
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!