Gjuhe

më poshtë:

pluhur mbushje makine

Ballina » Produkte » mbushëse » pluhur mbushje makine

pluhur mbushje makine

  • https://www.mjfilltech.com/img/_automatic_auger_powder_filling_and_capping_machine.jpg
  • https://www.mjfilltech.com/upfile/2018/01/19/20180119135258_254.jpg
  • https://www.mjfilltech.com/upfile/2018/01/19/20180119135321_274.jpg
  • https://www.mjfilltech.com/upfile/2018/01/19/20180119135433_260.jpg

Automatik Pluhur automatik mbushje dhe mbulesë makine

Aplikime

Makina mund të përshtatet për 2-500g material plastik apo shishe qelqi të sheshtë

Mbulesa mbushëse pluhuri

Na kontaktoni >>
  • Prezantimi
  • Përshkrim
  • specifikimet
  • aksesorë
  • HETIM

FABRIKA JONË ËSHTË E SHFRYTE NË SHANGHAI!

MIRË SE VINI NË VIZITONI FABRIKEN TONË!

Kjo makinë është i përshtatshëm për materiale 2-500g rrethore banesë plastike ose qelqi shishe e pluhur mbushjes mbulimi Kjo makinë është bërë nga saktësi të lartë mekanizmit cam indeksimit të siguruar indeksimit të barabartë-ndarjen makinë cam mbuluar disk pozicionimin plug ;. Acceleration ofron mbulimi heqjen kokën; konstant Avantazhet e funksionimit të thjeshtë, të mbyllur plotësisht në përputhje me Kërkesat e GMP të kombëtare.

Kontrolli 1.Kompjuter, funksionim i saktë dhe i përshtatshëm i kapacitetit të instaluar.
2. Shpejtësia e motorit mund të jetë shpejtësia e pa ndryshueshme.
3.Prodhimi i kontrollit automatik sasior.
4.Multiple faji nxitur funksionin.
Funksioni 5.Automatic shutdown, shfaqet rresht pa mbushur raste mund të jetë
Mbyll automatikisht.

Model

MJ-GFJ

Shishe e aplikuar

2-500g

Kapaciteti prodhues

20-120pcs / min

Furnizimi me ajër

Plotësimi i Tolerancës

2%

Ndalohet kualifikimi

≥99%

Vendosja e kapakut të kualifikuar

≥99%

Mbulimi i kualifikuar

≥99%

Furnizimi me energji elektrike

380V, 50HZ

pushtet

2KW

Net Weight

750KG

dimension

2200 (L) x 1000 (W) x 1600 (H) mm

Korniza e makinës

SUS304 dhe SUS316L Stainless steel

Pompë peristaltike

WATSON MARLOW Pompë peristaltike (UK)

Motor kryesor

ABB

Switzerland

inverter

Mitsubishi

Japoni

Air Switch

Schneider

Francë

Contactor

Schneider

Francë

rele

Omron

Japoni

MKO

Autonics

Korea

Duke

IGUS

Gjermani

Indeksues CAM

Shangdong

Kinë

Gramafon

Plastike POM

Japoni

cilindër

AIRTAC

Taiwan

Ekran me prekje

Siemens

Gjermani

PLC

Siemens

Gjermani

motor ndihmës

deltë

Taiwan

menu
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!